Kas tas „meze”?

Čia renkasi daug studentų 😊. O vasarą daug turistų. Atsidaro 18.30, o jau nuo kokios 20 val. vargiai rasi vietelę. Savaitgaliais čia pilna, geriau užsisakyti iš anksto, o jei dar muzikėlė pagroja išvis smagu.

Reikia pagalbos?
Klausk